Uroda i kosmetyki - serwis tematyczny

Strona główna

dzisiaj jest: 19.11.2017


Katalog stron


Włosy zimą – jak im pomóc?
data: 30.11.2011 / Sencor

Włosy zimą – jak im pomóc?Na dworze - wiatr, deszcz, mróz…, a w naszych domach sezon grzewczy w pełni, dlatego jesienią i zimą powinniśmy poświęcić im więcej troski i wybrać dobrą suszarkę. Sencor oferuje całą gamę suszarek, które pomogą zadbać o włosy.

Na dworze wiatr, deszcz i mróz, a w pomieszczeniach sezon grzewczy w pełni, różnice temperatur bywają bardzo duże, a dodatkowo powietrze w pomieszczeniach jest bardzo przesuszone. Nie wpływa to dobrze na kondycję naszych włosów – trudno się układają, elektryzują, a czasami nawet zaczynają wypadać…

Pierwszym środkiem zaradczym, powinno być zdrowe odżywianie i dostarczanie naszemu organizmowi wszelkich witamin i składników mineralnych, dzięki którym będzie mógł się bronić przed trudnymi warunkami na zewnątrz. Następnie, można zacząć stosować specjalne wzmacniające szampony i odżywki, a dodatkowo suplementy diety, które uzupełnią niedobory w organizmie.

Ponadto oczywiście nie powinniśmy naszych włosów narażać na dodatkowe obciążenia, szczególnie w czasie długotrwałego układania. Dlatego wybierzmy suszarkę, która nam to ułatwi. Suszarki Sencor oprócz regulacji temperatury nawiewu - od chłodnego, przez ciepły, do gorącego, mają również kilka ustawień mocy, dzięki czemu możemy suszyć włosy na przykład delikatnym strumieniem, aby ich nadmiernie nie wysuszać. Ponadto niektóre modele mają dyfuzor, który lokom nadaje sprężystości i sprawia, że nadmiernie się nie puszą, natomiast włosom prostym dodaje objętości.

W trakcie zimowych wyjazdów również możemy dbać o włosy, ponieważ Sencor w swojej ofercie posiada również turystyczną wersję suszarki. Jednocześnie zakup suszarki Sencor z pewnością nie nadwyręży naszego domowego budżetu.

Sencor
Fast Poland sp. z o.o.
Ul. Przedpole 1
02-241 Warszawa, Polska
Tel.: 22 839 52 27
Fax: 22 869 96 13
http://www.sencor.pl

Multi Communications
http://www.multipr.pl
informację dostarczył:
PR public relations
http://pr.otwarty.pl


Ty także możesz skorzystać z darmowej reklamy - nadsyłaj teksty, artykuły i informacje prasowe o swojej firmie, o aktualnościach, nowościach, produktach... Zobacz jak nadsyłać informacje prasowe do naszych serwisów.


Witamy

Witamy w naszym serwisie internetowym


Zapraszamy

Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu serwisu Uroda i kosmetyki - możesz dodać swój wpis do katalogu oraz nadsyłać informacje prasowe, nowości, ciekawostki.
Polecamy

ostatnio dodane informacje prasowe, teksty, artykuły:


© webwweb.pl | Uroda i kosmetyki - strona główna | Uroda i kosmetyki - wiadomości | katalog